Na de afreis uit Muju waar we deelnamen aan de Culture Expo, gingen we naar Yeongcheon om er deel te nemen aan de wedstrijd: Yeongcheon the 1st International Clubs Open.
Dat dit niet zomaar een wedstrijd was, werd snel duidelijk toen we Korea’s beste profploegen zagen binnenkomen met ondermeer de Samsung prof ploeg met Taejin Son in hun rangen, Olympisch kampioen – 68kg 2008. Tevens namen er enkele zeer gerenommeerde universiteiten deel en waren er een 30-tal landen en Koreaanse clubs aanwezig. Aan tegenstand geen gebrek.
Onze atleten mogen fier zijn op hun prestaties. Ze waren in staat om te winnen tegen deze universiteitsploegen, ondanks een beetje chauvinisme van de Koreaanse scheidsrechters die de wedstrijd vaak besliste in het voordeel van een Koreaan waardoor prijzen uitbleven.
Wat we onthouden van dit tornooi is dat het een goed bezet tornooi was van hoog niveau met een Olympisch kampioen en verschillende wereldkampioenen en dat we zeker niet moeten onderdoen voor hun universiteitsploegen.
Als voorzitter wens ik dan ook de jongens en de meisjes te feliciteren met hun prestatie!
U kan enkele foto's terugvinden op onze website onder de rubriek "Foto's".

