Vrijwilliger(s) in de kijker: Freddy en Kathleen van Chin Dojang Menen
In het tweede deel van onze reeks vrijwilliger(s) in de kijker richten we onze blik op twee kranige senioren uit West-Vlaanderen: Freddy en Kathleen die de Sportpromotietoru aan Zee voor hun rekening nemen
Read More
Commissieleden gezocht!
Stel je kandidaat als commissielid 2026-2027! Heb jij ideeën om onze federatie sterker te maken? Wil je mee bouwen aan de toekomst van Taekwondo Vlaanderen en jouw talenten inzetten voor Taekwondo? Dit is jouw kans.
Read More
Zomers taekwondokamp! Schrijf je in voor het te laat is
Er zijn nog steeds enkele plaatsen vrij voor de meerdaagse taekwondostage in Herentals van 17 tot en met 21 augustus.
Read More
Sportzomer aan Zee
Sportzomer aan zee is back! Ontdek taekwondo samen met je vriendjes, kameraadjes, ouders. Deze zomer kan je in een heleboel kuststeden en - gemeentes taekwondo en vele andere leuke sporten komen ontdekken tijdens de Sportzomer aan Zee Tour van Sport Vlaanderen.
Read More
European Games 2027- internationale selectiecriteria
De internationale selectiecriteria voor de European Games 2027 zijn gekend.
Read More
Annulatie Ontwikkelingstrainingen Poomsae op 14 en 21 juni 2026
Helaas zullen de Ontwikkelingstrainingen Poomsae op 14 en 21 juni 2026 niet doorgaan.
Read More