Skip to main content

Geslaagd debuut Manuel Pollet op WK

09

Jun 2023

Onze topsporter Manuel Pollet (20) heeft er een zeer degelijk eerste WK Taekwondo opzitten. Hij verloor in de tweede ronde na een degelijke wedstrijd tegen het vierde reekshoofd.

Activiteit

Manuel begon de derde dag op het WK in Azerbeidzjan in de klasse -87 met een knappe 2-1 zege tegen de Roemeen Laurentiu Snacov (7-10, 8-1, 10-3). In ronde 32 had de Aarschotter de pech om meteen op het vierde reekshoofd Suleymanov uit Azerbeidzjan te botsen. Pollet weerde zich stevig maar moest uiteindelijk met 0-2 (0-3, 8-9) het hoofd buigen. Sportief directeur Dave Cook was tevreden over de prestatie van Pollet. Cook: "Manuel maakte een goede beurt op zijn eerste WK. Hij mist nog dat tikkeltje ervaring om de tweede kamp in zijn voordeel te beslissen. Maar voor zijn ontwikkeling was dit een prima leerschool."

Recent nieuws

Team U21 actief op EK in Kosovo

Het U21-team met Troy Cammaerts, Amélie Van Passel en Elien Rabaut was in december actief op het EK U21 in Kosovo.

Lees meer
Hassan Sadeghi wil ervaringen van WK Taekwondo overdragen aan Vlaamse scheidsrechters

Referee Hassan Sadeghi was actief op het WK taekwondo voor senioren in China: "Een mooie en leerrijke ervaring"

Lees meer
Keumgang Hasselt blaast 50 kaarsjes uit

Keumgang Hasselt mocht 50 kaarsjes uitblazen. Daar wilden wij graag het fijne van weten.

Lees meer
Succesvol danexamen in Rumst

Zondag 23 november vond in Rumst het danexamen plaats. Maar liefst 17 taekwondoïns behaalden er een nieuwe dangraad.

Lees meer
Open training Topsport in Leuven

Op zondag 7 december van 11 uur tot 14 uur houdt onze topsportploeg een open training in het Universitair Sportcentrum in Leuven.

Lees meer
Alicia Badji pakt Europese cadettentitel in Athene

Alicia Badji van Taekwondoschool Keumgang heeft op het EK cadetten goud veroverd.

Lees meer
Boodschap van lasthebber ad hoc

Een korte toelichting van de lasthebber op de huidige situatie en informatie over de aankomende bijzondere algemene vergadering.

Lees meer
Club in de kijker: Taekwondo ARANG

De eerste club die we dit seizoen voor u in de kijker zetten is Taekwondo Arang uit Antwerpen

Lees meer