Skip to main content

Inschrijvingen taekwondokamp met Jaouad staan open

04

Sep 2020

Inschrijvingen taekwondokamp met regerend Europees kampioen Jaouad Achab van 6 tot en met 8 november in Brugge nu open

Leden informatie

Samen trainen met wereldkampioen Jaouad Achab!? Dat wil toch iedereen? Binnenkort kan het! Waar en wanneer is dat te doen? In Brugge van 6 tot en met 8 november. Deelnemen kan vanaf 6 jaar en zorg ervoor dat je aansluiting bij een club in Taekwondo Vlaanderen in orde is. Haast je, want het aantal plaatsen is beperkt!!

Recent nieuws

Infobrief bestuur Taekwondo Vlaanderen

Het bestuur van Taekwondo Vlaanderen heeft een nieuwe informatiebrief uitgestuurd. U kan hem hier lezen.

Lees meer
Coach -en Scheidsrechtervorming

Wilt u in de toekomst een coach of scheidsrechter worden? Dit is zeker voor jou!

Lees meer
VTS-Opleiding Initiator Taekwondo

VTS-Opleiding Initiator Taekwondo start binnenkort!

Lees meer
Nieuwe topsportcoach Egers Aliu

Het bestuur van Taekwondo Vlaanderen heeft einde juni een nieuwe hoofdcoach aangesteld in de persoon van Egers Aliu (28).

Lees meer
TKDV-atleten vertegenwoordigen Team Belgium op EYOF

Zaterdag gaat in Skopje, Noord-Macedonië het Europees Jeugd Olympisch Festival van start met drie TKDV-atleten bij Team Belgium: Noa Beckers, Fenne Steenaerts en Sérina Badji.

Lees meer
Leden Jong Saeng laten Taekwondo blinken op Radio 2 aan Zee

Op zaterdag 12 juli stond taekwondo in de spotlights op de Radio 2 aan Zee zomerdag. Het team van Jong Saeng vertegenwoordigde onze sport en deed dat zeer goed.

Lees meer
Talentendag voor G-sporters

Ben je een G-sporter? Bekijk dit evenement!

Lees meer
Club in de kijker: Poom Maasmechelen

Voor de laatste club in de kijker van dit seizoen hadden we een babbel met hoofdtrainer Valentino Bottazzo van Poom Maasmechelen.

Lees meer