Skip to main content

Sarah Chaari van Team Belgium pakt goud op WK Taekwondo

17

Nov 2022

De amper 18-jarige Sarah Chaari uit Charleroi heeft op dinsdag 15 november een historische prestatie geleverd! Op het WK Taekwondo in Mexico pakte ze de wereldtitel in de klasse -62. Knap van de jongedame die in augustus nog wereldkampioen werd bij de junioren. 

Leden informatie

Normaal duurt het even in taekwondo voor je de stap omhoog van junioren naar senioren hebt verteerd. Maar niets daarvan voor Sarah Chaari. In hetzelfde jaar dat ze de wereldtitel veroverde bij de junioren, pakt ze dus ook de wereldtitel bij de senioren. Ongezien en nooit gebeurd in het internationale taekwondo! Omdat ze meteen top was in het wereldbekercircuit bij de start van het seizoen was ze wel meteen naar voren geschoven als één van de schaduwfavorieten voor het WK in Mexico. Haar gouden zegetocht in Guadalajara werd ingezet met zeges tegen de Verenigde Staten, Duitsland en het sterke China. In de halve finales klopte ze de Britse Powell in een nagelbijter en ook de finale tegen de Griekse verrassing Sarvanaki, werd een thrillerzege.  

Proficiat Sarah Chaari, proficiat aan haar moederclub Tollyo Academy, proficiat ABFT, proficiat Team Belgium vanwege Taekwondo Vlaanderen. 

Recent nieuws

Boodschap van lasthebber ad hoc

Een korte toelichting van de lasthebber op de huidige situatie en informatie over de aankomende bijzondere algemene vergadering.

Lees meer
Club in de kijker: Taekwondo ARANG

De eerste club die we dit seizoen voor u in de kijker zetten is Taekwondo Arang uit Antwerpen

Lees meer
Headcoach Egers Aliu blikt vooruit naar WK Taekwondo

Samen met headcoach Egers Aliu blikken we vooruit op het WK Taekwondo in China.

Lees meer
Nieuwe algemeen en sporttechnisch coördinator: welkom, Sander!

Vanaf maandag treedt Sander Collin (27) uit Glabbeek in dienst als Algemeen en Sporttechnisch Coördinator basiswerking bij Taekwondo Vlaanderen.

Lees meer
Loting A-klasse Poomsae Ilyo Open 2025

Zaterdag 27 en zondag 28 september vindt in Aarschot de Ilyo Open plaats. Info over de loting Poomsae vindt u in dit bericht.

Lees meer
Belgen doen het goed op G2 German Open

Manuel Pollet heeft op de G2 Duitse Open een bronzen medaille veroverd in de klasse +87. Ook de TKDV-jeugd deed het heel goed in Duitsland.

Lees meer
Topsportteam maakt indruk op G1 van Zwitserland

Knappe resultaten van het topsportteam op de G1 Swiss Open met één zilveren en twee bronzen medailles.

Lees meer
Infobrief bestuur Taekwondo Vlaanderen

Het bestuur van Taekwondo Vlaanderen heeft een nieuwe informatiebrief uitgestuurd. U kan hem hier lezen.

Lees meer