Raad van Bestuur

FUNCTIE

BESTUURDER

STARTDATUM

EINDDATUM

VORIGE MANDATEN

 

Voorzitter

Dhr. Erik Baert - president@taekwondo.be

26/03/2017

01/04/2021

23/03/2013-26/03/2017

voorzitter

 

Penningmeester

Mevr. Véronique Casters

25/03/2018

01/04/2022

09/03/2014-25/03/2018

bestuurslid & penningmeester

 

Bestuurslid

Dhr. Johan Alles

26/03/2017

01/04/2021

23/03/2013-26/03/2017

bestuurslid

 

Bestuurslid

Dhr. René Vivet

26/03/2017

01/04/2021

23/03/2013-26/03/2017

bestuurslid

 

Bestuurslid

Dhr. Fariborz Nejad Mortazavi

24/03/2019

01/04/2023

/

 

Bestuurslid

Dhr. Mike Allaer

24/03/2019

01/04/2023

/

 

Bestuurslid

Dhr. Sermed Abdul

24/03/2019

01/04/2023

/

 
glqxz9283 sfy39587stf02 mnesdcuix8
sfy39587stf03
sfy39587stp15