Skip to main content

Corona-update 28 oktober 2020

28

Okt 2020

Na Wallonië en Brussel, ook voor Vlaanderen strengere maatregelen.

Club info

  • Geen sportbeperkingen in georganiseerd verband tot 13 jaar (geboortejaar 2008 of later) 
  • Georganiseerde sporten (in clubs, sportlessen, groepen…) zijn verboden vanaf 13 jaar
  • Niet-georganiseerde (individuele) sportactiviteiten voor personen vanaf 13 jaar zijn enkel toegelaten indien je outdoor sport:
    • met het huishouden, eventueel aangevuld met 1 toegestaan nauw contact. Enkel in deze context mag je sporten zonder afstand te houden
    • of met maximum 4 personen en dat altijd met afstand van 1,5m
  • Kleedkamers en douches blijven gesloten, behalve bij sportkampen
  • Sportkantines blijven gesloten
  • Sportkampen enkel voor kinderen tot 13 jaar, overnachtingen zijn verboden
  • Professionele sporten en topsport zijn mogelijk mits toestemming van de bevoegde minister
  • Publiek is niet toegelaten, behalve 1 persoon van het huishouden bij kinderen tot 13 jaar of 1 begeleider bij een G-sporter

Opgelet: Lokale, strengere maatregelen kunnen hiervan afwijken en kan je best nakijken bij jouw provincie of gemeente.

Op de officiële website van het federale crisiscentrum over het Coronavirus vind je de laatste federale maatregelen.

Lees alle maatregelen voor de sportsector vanaf 30 oktober in detail

Recent nieuws

Infobrief bestuur Taekwondo Vlaanderen

Het bestuur van Taekwondo Vlaanderen heeft een nieuwe informatiebrief uitgestuurd. U kan hem hier lezen.

Lees meer
Coach -en Scheidsrechtervorming

Wilt u in de toekomst een coach of scheidsrechter worden? Dit is zeker voor jou!

Lees meer
VTS-Opleiding Initiator Taekwondo

VTS-Opleiding Initiator Taekwondo start binnenkort!

Lees meer
Nieuwe topsportcoach Egers Aliu

Het bestuur van Taekwondo Vlaanderen heeft einde juni een nieuwe hoofdcoach aangesteld in de persoon van Egers Aliu (28).

Lees meer
TKDV-atleten vertegenwoordigen Team Belgium op EYOF

Zaterdag gaat in Skopje, Noord-Macedonië het Europees Jeugd Olympisch Festival van start met drie TKDV-atleten bij Team Belgium: Noa Beckers, Fenne Steenaerts en Sérina Badji.

Lees meer
Leden Jong Saeng laten Taekwondo blinken op Radio 2 aan Zee

Op zaterdag 12 juli stond taekwondo in de spotlights op de Radio 2 aan Zee zomerdag. Het team van Jong Saeng vertegenwoordigde onze sport en deed dat zeer goed.

Lees meer
Talentendag voor G-sporters

Ben je een G-sporter? Bekijk dit evenement!

Lees meer
Club in de kijker: Poom Maasmechelen

Voor de laatste club in de kijker van dit seizoen hadden we een babbel met hoofdtrainer Valentino Bottazzo van Poom Maasmechelen.

Lees meer