Skip to main content

Fase 2 exitstrategie vanaf 18 mei

18

Mei 2020

Fase 2 van de exitstrategie, die vanaf 18 mei van start gaat, laat georganiseerde sportactiviteiten in de open lucht toe met maximaal 20 personen.

Club info

Bij deze groep moet er verplicht een sportbegeleider aanwezig zijn, die meegerekend wordt in het maximum aantal van 20 personen. Bijkomend moet de onderlinge afstand van 1,5 meter tussen sporters steeds worden gegarandeerd.  Dit betekent dus dat alle vormen van sessies met contact, sparringsessies, padstraining en dergelijk niet mogelijk zijn in deze fase! De vechtsportfederaties roepen hun clubs die nu al zouden willen starten met buitenactiviteiten op om weloverwogen tewerk te gaan.

Indien je van plan bent om buitensessies aan te bieden neem je zeker de richtlijnen door die de vechtsportfederaties samen opstelden. Daarnaast stelde Sport Vlaanderen gedragscodes op voor verschillende doelgroepen.

Ten slotte werkt Taekwondo Vlaanderen samen met de vechtsportfederaties aan een draaiboek voor het opstarten van taekwondo in de dojo opdat de clubs voorbereid zijn eens binnensporten weer mogelijk is.

Fase 2 exitstrategie - Vechtsportbeoefening in Coronatijd

Sport Vlaanderen - Corona en sportbeoefening in Vlaanderen

Gedragscode voor sporters

Gedragscode voor trainers

Gedragscode voor ouders

Gedragscode voor bestuurders

Recent nieuws

Eerbetoon overlijden Grootmeester Seo Myung-Soo

Wij belden met Grootmeester Louis Michez naar aanleiding van het overlijden van pionier Seo Myung-Soo

Lees meer
Lek van ledengegevens: wat je moet weten

Update over het lek van ledengegevens

Lees meer
Week van Official: spotlight op jana Roelants

Van 3 tot 11 oktober vindt de Week van de Official plaats.

Lees meer
Workshop blessurepreventie

Wil je meer inzicht krijgen in hoe je blessures kan voorkomen en sporters langer gezond en actief kan houden? Tijdens deze workshop krijg je praktische tips en concrete handvatten rond blessurepreventie die je onmiddellijk kan toepassen in de praktijk.

Lees meer
Echtgenote WT-President Chungwon Choue is overleden

TKDV biedt WT-President Doctor Chungwon Choue zijn diepste medeleven aan voor het overlijden van zijn vrouw, mevrouw Lee Yoo-Kyung.

Lees meer
Loting A-klasse en tijdsschema Open Ilyo Poomsae 2026

Zaterdag 26 september vindt in Aarschot de Open Ilyo Poomsae plaats. Info over de loting en het tijdsschema voor de A-klasse Poomsae vindt u in dit bericht.

Lees meer
Aerin Vandeborght klaar voor WK Poomsae in Korea

Het WK Poomsae in Korea begint op 16 september. Wij hadden in de aanloop naar het WK een babbel met Aerin Vandeborght die hoge ogen wil gooien in de cadettencompetitie.

Lees meer
Verleng nu uw leden tot en met 30 september 2027

Het seizoen 2026-2027 is van start gegaan. Alle aangesloten leden komen te vervallen op 30 september 2026. U kan sinds 1 september al uw leden verlengen voor het nieuwe seizoen.

Lees meer