Skip to main content

Stopzetting van alle activiteiten tot en met eind mei

15

Apr 2020



Club info

Tot eind mei worden alle activiteiten van Taekwondo Vlaanderen geannuleerd.

Sporten is en blijft gezond, maar de overheid adviseert om het contact met andere zo veel mogelijk te beperken en vermijden. Daarom zijn we genoodzaakt om de nodige maatregelen te nemen en zo de verspreiding van het virus te beperken. 

De situatie wordt verder opgevolgd en we houden u op de hoogte. 

Het secretariaat is enkel per mail en beperkt telefonisch bereikbaar. 

Recent nieuws

Infobrief bestuur Taekwondo Vlaanderen

Het bestuur van Taekwondo Vlaanderen heeft een nieuwe informatiebrief uitgestuurd. U kan hem hier lezen.

Lees meer
Coach -en Scheidsrechtervorming

Wilt u in de toekomst een coach of scheidsrechter worden? Dit is zeker voor jou!

Lees meer
VTS-Opleiding Initiator Taekwondo

VTS-Opleiding Initiator Taekwondo start binnenkort!

Lees meer
Nieuwe topsportcoach Egers Aliu

Het bestuur van Taekwondo Vlaanderen heeft einde juni een nieuwe hoofdcoach aangesteld in de persoon van Egers Aliu (28).

Lees meer
TKDV-atleten vertegenwoordigen Team Belgium op EYOF

Zaterdag gaat in Skopje, Noord-Macedonië het Europees Jeugd Olympisch Festival van start met drie TKDV-atleten bij Team Belgium: Noa Beckers, Fenne Steenaerts en Sérina Badji.

Lees meer
Leden Jong Saeng laten Taekwondo blinken op Radio 2 aan Zee

Op zaterdag 12 juli stond taekwondo in de spotlights op de Radio 2 aan Zee zomerdag. Het team van Jong Saeng vertegenwoordigde onze sport en deed dat zeer goed.

Lees meer
Talentendag voor G-sporters

Ben je een G-sporter? Bekijk dit evenement!

Lees meer
Club in de kijker: Poom Maasmechelen

Voor de laatste club in de kijker van dit seizoen hadden we een babbel met hoofdtrainer Valentino Bottazzo van Poom Maasmechelen.

Lees meer